BEZPEČNOSTNÍ FOLIE

V rámci bezpečnosti při rozbití skla je riziko pořezání od následných střepů skla zcela minimalizováno - sklo po rozbití drží v ploše folie. Při případném požáru vykazují folie velice dobré izolační vlastnosti, zabrání prasknutí skla žárem a značně pomáhají tak při výbuchu a následné tlakové vlně.

Obzvláště děti a mladiství jsou nejen v domácnostech častými obětmi nešťastných úrazů od skleněných střepů při hrách - hračky, sportovní nářadí, hyperaktivita ...
Je správné mít dítě pojištěné proti úrazu, ale v případě skla se dá udělat i víc - nechat si na skla nejen v domácnosti aplikovat bezpečnostní ochranné okenní folie.

Prakticky i když folie jsou téměř neviditelné, přinášejí nejen stejnou ochranu jako mříže, ale také následnou stejnou slevu na pojištění jako na objekty s mřížemi.

V praktickém měřítku současného života jsou moderní folie velice zajímavou variantou zabezpečení zdraví a majetku s vysokou užitnou hodnotou.
- Snižuje riziko vykradení i náhodného rozbití skla
- Zamezuje prohození předmětů (jako kameny,
  zápalné lahve, výbušniny apod.)
- i po rozbití zůstává sklo neprostupné
- chrání proti zranění rozbitým sklem
- Chrání proti účinkům tlakové vlny
- Univerzální využití na všechny typy skel
- Zpomaluje postup pachatele do objektu, obdobně jako mříže
- Při rozbití okna není potřeba okamžitě vyměnit sklo
- Zadržuje 98% UV záření a chrání tak váš interiér

Cena bezpečnostních folií i s jejich aplikací na skla je přibližně 800 až1200 kč za metr čtverečný dle typu folie a složitosti instalace.
Předběžná kalkulace a přesné zaměření Zdarma