Fólie na ochranu laku

  Máte pěkné auto nebo hezkou mašinu, lak se leskne, všechno je jednoduše perfektní. Tak by to mělo i zůstat, ale bohužel stav silnic v naší republice až tak perfektní není  :(
Výtluky, díry - místy lochny, vyjeté koleje, frézované části, plošné opravy posypovým štěrkem a tekutým asfaltem atd.atd. způsobují časté poškození laku automobilů i motocyklů. Vzhledem k posypovým technologiím používaným v zimním období v české republice je pak dílem jen několika let než se začne objevovat opravdu větší viditelné poškození se začínající korozí.

  Při denním používání se nejčastěji objevují rýhy a odštípnuté části laku na přední části karoserií vozidel. Často se škrábance od létajících kamínků nevyhnou ani oblasti blatníků a jejich lemů. Při praktickém používání vozidla se občas zadaří škrábanec na prohlubni u klik dveří či na hraně ložního prostoru při nakládání věcí do automobilu. Opravy takovýchto neduhů jsou časově i finančně značně náročné.
  S elastickými, nárazům a škrábancům odolnými fóliemi na ochranu laku trvale chráníte  všechny namáhané oblasti na Vašem automobilu.  Tato  folie funguje jako  neviditelná „druhá kůže“  a  je též odolná vůči kartáčům v myčkách a vůči rozpouštědlům.
  Patentovaným  složením  materiálu nedochází ani ke změně odstínu laku
na  místech  kde je  folie  nalepena  a
v  případě  potřeby se dá sejmout bez poškození laku
  Folie je zcela čirá a pokud se profesionálně aplikuje dá se následně lidským okem zjistit pouze z  blízkosti několika centimetrů.

Hodnota a vzhled Vašeho vozidla zůstane déle zachována!
detail folie na světle
ochranna folie na naraznik
ochrana folie na prahy
ochranna folie na kapotu a masku
ochranna folie svetlo a naraznik
ochranna folie na uzitkove vozy
ochranna folie na celni cast vozu
ochrana_folie_kapota
ochrana_laku_detail_aplikace
ochrana_folie_kamion
Dejte sbohem drahým opravám laku !