Bydlíme uprostřed evropy a podle toho tady je taky provoz na silnicích. Lidé jsou různí - někdo si dělá ze silnice závodní trať, někdo spěchá, někdo má moc práce, někdo za jízdy vyřizuje telefon ...někdo jezdí tolerantně a bezpečně. Lidé však dělají chyby, ale chybami by se měl člověk poučit. Já se poučil, ale takové poučení jaké jsem si zažil na vlastní kůži bych nepřál opravdu ani nepříteli. Nehoda není náhoda - většinou jde o selhání člověka či stroje - někdy prostě udělá chybu někdo jiný a následky nesou ostatní.

Já jsem měl štěstí v neštěstí, prožil jsem autonehodu při které jsem si na vlastní kůži okusil, jaké to je, když skleněné střepy rozřežou obličej. Do auta v němž jsem seděl jako spolujezdec nabouralo jiné vozidlo a při destrukci mi . Následky havárie si vyžádali šestiměsíční léčbu a s nesmírnou péčí lékařů se povedl skoro zázrak - jsem v pořádku.  Bohužel mi obličej zdobí jizvy, které mi tuhle škaredou vzpomínku připomenou každé ráno při pohledu do zrcadla. Beru to však z té lepší stránky - mám radost z toho, že vidím. Jeden ze střepů se zastavil ve víčku a jen opravdu velkou náhodou nepoškodil oko.

Náhoda - majitel automobilu zvolil variantu folií pouze v zadní části vozu ale na sklech u řidiče folie "bohužel" nebyly.
Dle majitele byly tak světlé, že nemělo cenu je tam dávat. "Kdyby" folie byly i na předních sklech, mohl jsem být bez jizev v obličeji
Ale na kdyby se v reálném světě nehraje.  Náhodou se to stalo  - Náhodou obrovské štěstí že jsem relativně v pořádku.
  Když se to Náhodou stane Vám - budete mít Vy Náhodou taky obrovské štětí ?

Natónování vozu foliemi je v průměru investice kolem cca 4-6.tisíc což jsou sice  nemalé peníze ale jak se říká:  
  Peníze nejsou všechno -  jak by jste si ocenily zdravý obličej Váš ? (spolujezdců - přítelkyně, manželky, dětí ?)
Jakákoliv  finanční částka  nebo sebelepší pojištění Vám však zdraví nevrátí - folie Vám zdraví mohou zachránit