Praktická protisluneční clona na čelním skle

Oslnění řidiče ve vozidle z čelní strany od slunce se řeší v mnoha případech tonováním horní části čelního skla automobilu již od výrobce. Toto tonování je dle norem maximálně v délce 17 cm a od výrobců je nejčastěji řešeno zabarvením do šedého či mírně zeleného odstínu.

U mnoha vozidel však toto zatmavení horní části čelního skla není vůbec, nebo je velice slabé a řidič i spolujezdec je nucen často užívat sklopná stínítka což je značně nepraktické.

V případě zájmu vám na čelní sklo vašeho vozu aplikuji foliovou protisluneční clonu. Tato je průhledná se středním zatmavením a nedeformuje barvy dopravního značení ani signalizace. Zatmavený pruh připravím přímo podle tvaru skla Vašeho vozu - instalace folie je z vnitřní strany skla takže ji stěrače nemají šanci poškodit a aplikace trvá přibližně 30 minut. 

Protisluneční clonu může být laděna do vybrané barvy -  průhledná modrá, zelená, kouřová nebo stínítko neprůhledné v široké paletě barev odstínů kvalitních folií. Na takto vytvořený pás můžu také přidat samolepku dle přání - typové označení vozu, sportovní nápisy, loga, šachovnice, linky a proužky, grafiku tatto nebo tribal paitns - dle přání zákazníka. 
Cena
standartně tmavá clona z folie značkového materiálu v šířce  17cm
meteriál  i s nalepením = 400,- kč